شماره تماس
۳۲۴۶۶۰۳۳-۶ - ۰۴۱
کنترل کیفیت
استفاده از بهترین مرکب ها
توان تولید
1600 عدد در دقیقه
مهمترین اخبار | مهمترین اخبار و رویدادهای شرکت
درباره ما | معرفی شرکت ، سوابق ، اهداف و ...

این شرکت در سال 1378 بصورت یک شرکت خانوادگی و با هدف تولید و بی نیاز کردن کشور از واردات درب شیشه تاسیس گردید و با خرید ماشین آلات تولیدی از کشور آلمان در سال 1380 با تولید درب شیشه سایز 66 به تولید انبوه رسید.
از همان بدو تولید و با توجه به تکنولوژی پیشرفته تولید واستفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و توان تولید درب های چاپدار (اولین تولید کننده درب چاپدار در ایران) با استقبال گسترده ای از طرف صاحبان صنایع غذائی روبرو گردیده و اکثر صنایع غذائی بنام کشور را در لیست مشتریان خود قرار دادیم.
با توجه به واردات انبوه درب شیشه سایز 63 به کشور تصمیم به خرید تجهیزات و قالبها  جهت تولید درب شیشه سایز 63 در سومین سال تولید گرفته شد و توانستیم کشور را از واردات آن بی نیاز کنیم.
از همان اوایل تولید با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی با نگرش صادراتی مدیران شرکت و تلاش وافر توانستیم بازار صادراتی خوبی را برای خود ایجاد نموده و به عنوان اولین صادر کننده درب شیشه در کشور مطرح شویم.
با توجه به فروش داخل و بازار صادراتی و نیاز به تنوع تولید و افزایش تولید تصمیم بر توسعه شرکت گرفته شد و در نهایت در سال 86 شرکت درب شیشه رشید که همان طرح توسعه شرکت درب شیشه تبریز می باشد در محل جدید تاسیس گردید و با خرید خط تولید فوق العاده پیشرفته از کشور آلمان که در خاورمیانه بی نظیر است در سال 87 به تولید انبوه رسید و با توجه به سرعت تولید 1200 عدد در دقیقه با خط تولید جدید و 400 عدد در دقیقه با خط تولید قبلی و در کل با توان تولید 1600 عدد درب شیشه سایز های مختلف در دقیقه به عنوان بزرگترین و مجهزترین مرکز تولید درب شیشه در کشور رسیدیم.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت شرکت درب شیشه رشید محفوظ میباشد.
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟